دکتر مهدی سعیدمهر در سال ۱۳۳۰ در اصفهان متولد شدند . دوره ابتدایی و دبیرستان را در مدارس اصفهان به پایان رسانده و سپس از سال ۱۳۴۹ جهت گذراندن دوره طب عمومی در دانشگاه جندی شاپور مشغول گردیدند و از سال ۱۳۵۶ جهت گذراندن دوره سربازی در درمانگاه های روستاهای کرمان مشغول طبابت شدند و از سال ۱۳۵۹ جهت دوره ی دستیاری در دانشگاه جندی شاپور شروع به آموزش طب اطفال نمودند و پس از شش ماه با شروع جنگ تحمیلی به مرکز طبی کودکان دکتر حسن اهری تهران رفته و نزد اساتید طب اطفال به آموزش پرداختند و در سال ۱۳۶۲ با رتبه ی اول بورد تخصصی اطفال را اخذ نمودند و سپس در بخش اطفال بیمارستان بوعلی قزوین و بیمارستان ۲۲بهمن خمین دوره ی طرح و خارج از مرکز را گذرانده و مدتی هم جهت راه اندازی بخش اطفال بیمارستان گلدیس شاهین شهر همکاری نمودند. ایشان از سال ۱۳۶۵ در شاهین شهر به عنوان پزشک آزاد مشغول طبابت و درمان نوزادان و اطفال می باشند.

9 thoughts on “بیوگرافی دکتر مهدی سعید مهر

 1. با عرض سلام و تقدیم احترام و ادب
  جناب دکتر سعیدمهر یکی از بهترین و دلسوزترین دکترها هستند..بنده بی نهایت بابت زحمات ایشون سپاسگزارم

  1. اقای دکتر بسیار خبره هستند و نگاهشون تشخیص و درمانه…ایشون دکتر زمان نوزادی و کودکی من بودند و من پا جای ایشون گذاشتم.
   با تشکر

 2. با سلام
  جناب دکتر از مفاخر شاهین شهر هستند؛ ایشون دکتر زمان کودکی بنده بودند و حالا هم پزشک فرزندان من هستند.

 3. سلام اقای دکتردخترم ۲ماهه هستش
  شیرخودم سیرش نمیکنه ببلاک کامفورت کمکی بهش میدم
  چندروزه بالا میاره هرچی میخوره
  نیازهست شیرخشک روعوض کنم؟

  1. سلام
   اگر وزنش خوبه یا زیاده ممکنه مربوط به زود بزود شیر خوردن و پرخوری باشد که تغییر شیر کمکی نمیکنه وباید شیر دادن اصلاح شود

دیدگاه بسته شده اند.